.

piątek, 6 stycznia 2012

Zanieczyszczenie atmosferySięgnęłam do mojego archiwum rodzinnych zdjęć i w folderze "do zrobienia" odkryłam to oto zdjęcie. Uwierzcie mi, w tym domu znajdującym się daleko od Krakowa, panują sterylne warunki tzn. tak mi się wydawało do dziś. Aż boję się pomyśleć co ja mam w moim mieszkaniu w mieście.
Kiedyś pisałam pracę magisterską na temat wpływu zanieczyszczeń atmosfery na zabytkowe budowle Krakowa, może dziś powinnam pójść na studia doktoranckie i napisać pracę na temat wpływu zanieczyszczeń w moim mieszkaniu, na mnie? :-) Wcale nie dziwię się Japończykom, że chodzą w maseczkach na twarzy :-).

Na zdjęciu Bartuś (kuzyn Kasi) w tumanach kurzu
I w większym przybliżeniu

5 komentarzy :

 1. Nie dalej jak 2 dni temu taki sam śnieg sfotografowałem w domu. Przynajmniej tu pada:)

  OdpowiedzUsuń
 2. "wpływu zanieczyszczeń w moim mieszkaniu na mnie?" - Ewa, mam nadzieję, że nie będziesz tego udowadniać, bo... to by było grubymi nićmi szyte... :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ania,
  chyba nie myślisz, że te wszystkie zmarszczki to oznaka starości? Zaskarżę miasto, a ja jak nic nie wskóram to nawet i atmosferę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ewa, zmarszczek nie widzę, ale ja mam w sumie wadę wzroku ;-) nie jest to też oznaka starości (?) więc... możesz mieć rację... już zaczynam pisać pozew... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anuśka - a nasze siwe włosy ?!?!?!

  OdpowiedzUsuń