.

poniedziałek, 31 grudnia 2012

Alfa i OmegaJeszcze niedawno składałam Wam życzenia na Nowy Rok 2012, a dziś już jest ostatni dzień tego roku. Tak jak wtedy pisałam, nie robiłam postanowień noworocznych więc i nie mam się z czego rozliczać. Ale za to chciałam powiedzieć, że to był rok wyjątkowy a co za tym idzie bardzo dobry. Trochę jak na tym zdjęciu, burzliwy ale piękny i zawsze gdzieś można było dostrzec niebieskie niebo z obłokami nadziei. Prawda jednak jest taka, że ja nie lubię spokojnego morza, może i ładne ale ileż można podziwiać jego lazurowy kolor - NUDA!


Życzę Wam, aby nadchodzący 2013 Rok przyniósł Wam dużo wrażeń (z przewagą tych pozytywnych) i żebyście przeżyli go jak najlepiej.

2 komentarze :

  1. Doskonale zdjecia niespokojnego morza - uwielbiam, bo jestem Gdynianka i gdy tego potrzebuje umiem przywolywac morski huk fal, ktory jest moim ukojeniem. A Ty zrobilas zdjecie i w ogole jest dobrze.
    Cieplo pozdrawiam i zycze pieknego wejscia w Nowy Rok, ktory bedzie jaki bedzie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ewa piękne i mądre życzenia, choć myślę podobnie, nie umiałabym ich tak przekazać...;) Dobrego Roku, pozdrawiam i buziak dla Kasi.

    OdpowiedzUsuń