.

czwartek, 1 stycznia 2015

W trakcie zmianNowy Rok, dla wielu to punkt przełomowy w życiu, od którego wszystko się zmieni i będziemy już tylko spełniać swoje marzenia i dotrzymywać postanowień noworocznych. Osobiście już (bo też tak robiłam) nie jestem w tej grupie, chociaż zmian w moim życiu jest wiele. Część już wdrożona w życie, a inne czekają na swoją kolej. Nie czekałam z nimi do "godziny zero", a zaczęłam w zwykły dzień sierpnia, września czy innego miesiąca 2014 roku. Jednak najważniejsza zmiana to ta, która musi zajść w nas samych, jak tu zrobimy porządek, reszta przyjdzie bez trudu.

Życzę Wam, abyście żyli w zgodzie z sobą, nie tylko w najbliższym roku ale i w każdym kolejnym.

To był mglisty poranek, leciałam a raczej miałam lecieć do pracy. Mgła opóźniła lot o 5 godzin i siedząc na lotnisku, mój kolega namówił mnie na założenie konta na INSTAGRAMIE. Nie byłam przekonana do tego portalu, ponieważ dotychczas źle mi się kojarzył, a tzw. selfie i pokazywanie nóg oraz tego co na talerzu, to nie moja domena. Założyłam konto i zakochałam się w kwadracie. Można znaleźć mnie TU.

To jak korzystamy z tej i każdej innej platformy społecznościowej zależy tylko od nas. Dla mnie to nieograniczone źródło inspiracji. Nie sądziłam, że na świecie jest TYLU doskonałych fotografów i TAK kreatywnych ludzi.

Moje instagramowe zdjęcia w 2014

8 komentarzy :

 1. Hyvää Uutta Vuotta 2015.
  Szczęśliwego nowego roku 2015 !
  I love this your year collage

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam na bieżąco Twoje przepiękne fotografie na Insta :) ...i tutaj na blogu też. Także uwielbiam formę kwadratu ... dlatego też właśnie moje grafiki powstają w tak mało typowej formie :) Ciepło pozdrawiam i życzę wielu inspiracji i możliwości do doskonalenia warsztatu !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Kwadrat to trochę inne patrzenie na świat i dziś jak robię zdjęcie to próbuję go kadrować właśnie pod kwadrat :-)
   Ps. A Twoje grafiki są piękne. Szczególnie zachwycają mnie te łowickie.

   Usuń
 3. Najchętniej to bym całe ściany w moim domu zapełniła twoimi pieknymi zdjęciami. Jestem zachwycona, zauroczona, oczarowana. Wstyd mi, że nie znajduję innych, bardziej oryginalnych, słów, żeby wyrazić to, jak bardzo mi się podobają i jak pozytywnie na mnie działają.
  Co do zmian, zgadzam się z Tobą całkowicie - trzeba działać od razu, nie czekać na żadne okazje czy daty. Jeśli się tylko ma energię, oczywiście. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów, na każdym ważnym dla Ciebie polu. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za tak miłe słowa. Co do energii to z tym bywa różnie. Ale Tobie życzę jej z całego serca!

   Usuń
 4. Twoje zdjęcia są nie tylko wysycone barwą i kształtem ale, a może przede wszystkim, emocjami. Mogę na nie patrzeć i patrzeć. To jest talent! Bądź:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Zaczerwieniłam się jak moja czerwona kropka :-)

   Usuń