.

środa, 6 sierpnia 2014

Spokój po burzyNie ma pogody, z której bylibyśmy zadowoleni. My Polacy, mamy skłonność do ciągłego narzekania. A to, że za gorąco, a to, że za zimno, za deszczowo, że zimy jeszcze nie ma, że zima wciąż jest itd, itp. A nie prościej byłoby cieszyć się tym co mamy?
Pomijam oczywiście szkody jakie niesie za sobą woda podczas powodzi, oberwania chmury czy też inne zjawiska jak uderzenia pioruna czy huragany. To są zdarzenia losowe, których nikt nie chciałby doświadczyć. Jednak ciepły, letni deszcz często z pięknym burzowym niebem jest tym co uwielbiam!

5 komentarzy :

 1. I ja także ciepły letni deszcz uwielbiam :) Najbardziej obserwować siedząc na zadaszonym ganku / tarasie ...:) lub po prostu chodząc w nim i brodząc (boso) ... Takie wspomnienia z dzieciństwa mnie naszły patrząc na Wasze cudne zdjęcia. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I mnie po Twoim komentarzu też piękne wspomnienia dopadły...

   Usuń
 2. Przepiękne kadry, jak widzę będzie kolejny fantastyczny projekt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawie po każdym wyjeździe wakacyjnym na dysku ląduje mnóstwo zdjęć, których nie mam już później czasu przeglądnąć. Dlatego tym razem postanowiłam pokazać je w formie kolażu. Co nie oznacza, że jestem na bieżąco, bo wakacje już za nami :( a zdjęć wciąż mnóstwo.
   Ale bardzo podoba mi się określenie tego co robię "projektem" - to słowo juz zobowiązuje :-)

   Usuń