.

niedziela, 1 maja 2016

POŻEGNANIELubię mój blog, lubię jego czytelników a raczej osoby, które tutaj zaglądają żeby zobaczyć świat taki jakim ja go widzę. I to cieszy. Mój blog to moje zdjęcia, a fotografia nieraz pozwoliła mi stanąć na nogi, gdy inne sprawy się waliły. Myślę, że każdy powinien mieć taką swoją sferę w którą wchodzi całym sobą i która pozwala oderwać myśli. Ale ja właściwie nie o tym chciałam dziś pisać.

Od jakiegoś czasu miałam potrzebę zmiany mojego fotograficznego świata. Uporządkowania strony, bloga i facebooka. Największej rewolucji wymagał blog, który chciałam przenieść pod własną domenę. 

Kiedyś pisałam o tym, jak wybierałam szablon na stronę, szukając go bardzo długo, aż w końcu wybrałam ten który skradł moje serce. Podobnie było z blogiem. Wiedziałam czego chcę i spędziłam wiele godzin, żeby znaleźć ten jedyny. Niestety takiego nie było. To tak jak z wyborem projektu domu, oglądasz setki projektów, a i tak po jakimś czasie dochodzisz do wniosku, że wszystkie są takie same i wciąż żaden nie pasuje do twoich wyobrażeń. Ostatecznie decydujesz się na projekt indywidualny albo na adaptację najbardziej zbliżonego do twoich marzeń. I tak też zrobiłam. Po kilku miesiącach ustalania wymagań zdecydowałam się na współpracę z firmą, która miała mi pomóc nie tylko w adaptacji szablonu, ale ze wszystkim co jest związane z tworzeniem nowego miejsca w sieci.

Tutaj bardzo serdecznie chciałam podziękować firmie OpiekunBloga, a w szczególności Panom Damianowi i Szymonowi, którzy cierpliwie wysłuchiwali moich wymagań, a na późniejszym etapie uwag przy wdrożeniu. Kto ze mną współpracował, szczególnie przy projektach ten wie, że nie ma kompromisów jeśli chodzi o funkcjonalność i wygląd. Tym większy szacunek dla tych Panów :-)

Jeśli planujecie założyć / zmienić blog lub stronę internetową, a nie jesteście biegli w języku html i nie do końca radzicie sobie z WordPress'em, z pełnym przekonaniem polecam tę firmę. OpiekunBloga znajdzie wam szablon zbliżony do waszych wymagań, wprowadzi zmiany (w zależności od potrzeb), pomoże przy migracji wpisów ze starego bloga na nowy i doradzi kiedy trzeba. Ja z reguły wiem czego chcę, ale kilka elementów bloga zostało mi zaproponowanych, o których sama bym nie pomyślała. To specjaliści, z wysoką kulturą osobistą w stosunku do klienta. POLECAM.

Myślałam, że to będzie smutne pożegnanie, bo w końcu porzucam coś co stworzyłam 4 lata temu, ale wbrew pozorom cieszę się, że otwieram coś nowego. W dużej mierze zbliżone do obecnej formy ale jednak bliższe mym potrzebom. Ten blog wciąż będzie dostępny dla czytelników.


Tym samym zamykam tego bloga i zapraszam na nowy ŻYCIE W PEŁNYM KOLORZE, który dostępny jest pod adresem www.zyciewpelnymkolorze.pl.

2 komentarze :

 1. I don't understand your text, but the photo is wonderful.
  Have a nice springtime.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you. This is last photo here. I've decided to close this blog and move to new one. You can find me on www.zyciewpelnymkolorze.pl. It will be pleasure if you will go with me :)

   Usuń