.

sobota, 12 marca 2016

Miting PływackiPowracam do uzupełnienia galerii na mojej stronie ewakudlaty.com. Poza kilkoma reportażami sprzed lat, dodałam dwa nowe:
Oba albumy pochodzą z Mitingu Pływackiego dla dzieci niepełnosprawnych. Więcej możecie przeczytać o nim poniżej.

Od kilku lat Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Krakowie wraz ze Stowarzyszeniem „Uśmiech losu” są organizatorem zawodów pływackich dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z Małopolski. Wydarzenie połączone jest z Olimpiadami Specjalnymi Polska (Odział Małopolskie) i odbywa się co roku we wrześniu w Krakowie. Szkołę mojego dziecka (ZZS nr 4) reprezentuje dzielna i mocna drużyna SPORTOWY ZAKĄTEK.

Ta piękna inicjatywa stała się już tradycją, jak również tradycją jest to, że co roku jestem zapraszana do fotografowania tego wydarzenia. Jestem dumna z tego, że mogę towarzyszyć emocjom oraz zaciętej walce i rywalizacji tych pełnych energii zawodników. Dzieci, które na co dzień zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, tutaj na basenie pokonują swoje bariery i pokazują nam, że nie ma rzeczy niemożliwych i żeby wygrać trzeba grać. Tu nie ma przegranych. Każdy z nich to zwycięzca. Będę dzielny w swym wysiłku - te słowa towarzyszą zawodom, a mali i już nie tacy mali zawodnicy udowadniają, że są prawdziwe.
Udział w zawodach to nie tylko ciężka praca dzieci ale również ich rodziców, którzy swą miłością i wsparciem łamią bariery. A ich uzupełnieniem są w pełni oddani nauczyciele, którzy są drogowskazami w szkole będącej drugim domem dla dzieci.

Kilka wybranych zdjęć tutaj, a do obejrzenia pozostałych zapraszam na stronę. Aby obejrzeć je w większym rozmiarze, należy kliknąć na zdjęcie.

0 komentarze :

Prześlij komentarz