.

piątek, 28 sierpnia 2015

5 lat - dużo czy mało?5 lat temu zrobiłam zdjęcie Kasi w towarzystwie jej kuzynów. Uwielbiam zarówno zdjęcie jak i każdego z nich z osobna na nim. Dlatego też w tym roku chciałam powtórzyć to ujęcie. Tak się złożyło, że wszyscy byli w tym samym czasie u babci.
Pięć lat temu Kasia szła do szkoły, pięć lat temu moje życie zostało wywròcone do góry nogami (bynajmniej nie z powodu szkoły), pięć lat beztroskiego i pełnego radości życia naszych dzieci, pięć lat .... tak jakby to było wczoraj. Oczywiście wiele się zmieniło od tego czasu, ale te przemijające dni najlepiej widać po tym, jak zmieniają się nasze dzieci.

Kolejne będzie za pięć lat, o ile jeszcze mi na to pozwolą :-)

4 komentarze :

 1. Zawsze poruszają mnie takie zestawienia. Po roku, po latach. Po dzieciach widać najbardziej upływający czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł i efekt bardzo ujmujący ! Zadziwia mnie wciąż mój zachwyt nad zdjęciami robionymi dzieciom 'od tyłu' ... bardzo je lubię choć najważniejsze czyli twarz jest przecież dobrze ukryte ... Pozdrawiam ciepło !

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy4:56 PM

  Fajnie by było, gdyby i za 5 lat pozwolili się dać zdjąć. :) Widziałam kiedyś efekty podobnych eksperymentów fotograficznych na przestrzeni dziesiątków lat, opublikowane w Wysokich Obcasach. Ciekawie jest popatrzeć jak ludzie zmienili się przez lata, trochę postarzeli, ale mimo wszystko zachowali swoje indywidualne cechy.
  bf

  OdpowiedzUsuń
 4. Lovely photo. This is very nice idea to take the photo on backside.

  OdpowiedzUsuń