.

środa, 1 lipca 2015

Rozmowy z AniołamiNasze domy rodzinne oddalone są od siebie o 17 km. Miałyśmy i mamy tych samych znajomych i przyjaciół, z którymi spotykałyśmy się w tych samych miejscach. Studiowałyśmy na tej samej uczelni, miałyśmy zajęcia w tych samych salach wykładowych, a nasze Instytuty oddzielał jedynie płot. Mieszkałyśmy w tym samym akademiku, w tych samych stołówkach studenckich jadłyśmy obiady. Od 8 lat mieszkamy od siebie w odległości 1 km, a nasze miejsca pracy dzieli 400 m. Nigdy się nie poznałyśmy!

Od co najmniej 25 lat chodzimy tymi samymi ścieżkami. Ile razy spotkałyśmy się nie wiedząc o sobie? Ile razy się do Ciebie uśmiechnęłam na ulicy, przepuściłam w drzwiach, nie wiedząc, że to Ty?

Poznałyśmy się kilka miesięcy temu (jak wszystko w naszym życiu, przez przypadek) na jednym z portali społecznościowych (smutne, że tu), a nasze spojrzenia pierwszy raz się spotkały na wernisażu jej pierwszej autorskiej wystawy rzeźby ROZMOWY Z ANIOŁAMI.

Ania - Kobieta - Anioł i jej Anioły. Swoją wystawę poświęciła trzem aniołkom: swojej córce Uli o zniewalającym uśmiechu, Carolince (córce naszego wspólnego przyjaciela) i mojej Kasi. Wystawa jest otwarta do 5 lipca 2015 (pn-pt od 10:00 - 17:00) w Domu Polonii w Krakowie, Rynek Główny 14. POLECAM.

Czy ktoś o takim uśmiechu nie zasługuje na miano Anioła?

2 komentarze :

  1. Ależ piękne, czułe zdjęcia!!! Od dawna zaglądam, dziś w końcu wyrażam opinię:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo mi miło, że do mnie zaglądasz. A wystawa Ani, jej anioły i osoby, które je odwiedziły zasługują na najwyższą dawkę czułości

      Usuń