.

niedziela, 4 stycznia 2015

Projekt 52 - 1W minionym roku postanowiłam podszkolić się trochę z zakresu fotografii reportażowej, więc zapisałam się i ukończyłam kurs z tej dziedziny fotografii. Dlatego w tym roku stawiam więcej na reportaż i na fotografię czarno-białą. A że praktyka czyni mistrza postanowiłam zrobić indywidualny projekt 52. Projekt będzie trwał 52 tygodnie i ma na celu zrobienie i opublikowanie jednego zdjęcia w każdym tygodniu. Publikację zaplanowałam na nadzielę. Bohaterem mojego projektu będzie Kasia. Podczas wyboru tego jednego zdjęcia, będę się sugerować wydarzeniem, które miało większe znaczenie w tym konkretnym tygodniu lub też zostało wybrane przez Kasię.

Dziś zdjęcie z tygodnia 1 - Zabawy z choinką. Jak widać, nie zawsze dobrze się kończą. Po obejrzeniu strat w ludziach i nie tylko (na szczęście ucierpiała tylko choinka), pobiegłam po aparat. Ot, takie zboczenie fotograficzne.

2 komentarze :

 1. Z ciekawością ogromną będę śledziła Twój reportażowy projekt - choć wolę zdjęcia w kolorze, to reportaż mnie intryguje z uwagi na bezpośredniość przekazu .. swój realizm. ( U nas chaos pod choinką w Wigilię panował, ale do takich spotkań pierwszego stopnia nie doszło ;) Ps. Gratuluję pięknej nowej strony i na nią także będę zaglądać :) Ciepło pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też wolę w kolorze, ale czarno biała fotografia bardzo mi się podoba, szczególnie u innych. Dlatego też chcę się trochę podszkolić i po praktykować w tej dziedzinie.
   Ps. Dziękuję za miłe słowa na temat strony.

   Usuń