.

wtorek, 7 stycznia 2014

Reportaż świątecznyNie miałam w zeszłym roku czasu na projekty i czuję duży niedosyt fotograficzny. W związku z czym postanowiłam wziąć udział w super szybkim projekcie, który miał na celu przedstawienie reportażu z okresu Świąt Bożego Narodzenia. U nas ten czas jest zawsze dość intensywny ale też muszę przyznać, że niezbyt nerwowy. Wszystko dzieje się w swoim tempie, na wszystko jest czas a nawet jak go zabraknie na niektóre czynności to też nic się nie stanie :-). W tym roku poza typowymi zajęciami przedświątecznymi (co można zobaczyć poniżej), malowałyśmy z Kasią drzwi farbą tablicową. W efekcie końcowym została namalowana na nich choinka a i nawet zawisły tam światełka. Taka nowoczesna odmiana drzewka bożonarodzeniowego.

4 komentarze :

 1. Wspaniały reportaż. Starannie wypracowana wigilia (prezenty jak ładnie popakowane na przykład), konkurencyjna choinka na drzwiach -świetna, i jaka eko! No i spotkanie przy stole - piękne, tyle pokoleń, ile dzieci - bez nich wigilia i święta (jak i całe zycie) byłyby mniej wesołe (ten ich zachwycony świętami szczebiot jest niczym nie do zastąpienia).
  Widzę, że jesteś na bieżąco z trendami - coś co jest ekstra kolorowe i zahaczające wręcz o kicz (np. "Papusza"), pokazuje się na czarno i biało. Też fajnie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami lubię po eksperymentować w czarni i bieli. A Wigilia to czas magiczny!

   Usuń
 2. Jestem wniebowzięta mając taka imienniczkę! :D

  OdpowiedzUsuń