.

wtorek, 31 grudnia 2013

Szczęśliwego Nowego Roku!Na Nowy Rok fragment tekstu jaki przeczytałam dziś w internecie:


"Autobus pełen turystów przemierza przepiękną krainę wśród malowniczo rozsianych jezior, łąk i lasów. Cóż z tego, skoro zasłony w oknach są opuszczone i turyści nie mają najmniejszego pojęcia o tym, jakie widoki rozpościerają się na zewnątrz. Są zbyt zajęci sprzeczką o honorowe miejsca w autobusie, o to kto komu winien jest pierwszeństwo przy wsiadaniu i wysiadaniu. Chociaż są i tacy, których to nie interesuje - Ci zajęci są studiowaniem przewodników po okolicy, które niezwykle sugestywnie opisują jej piękno, bogato ilustrując swe opowieści kolorowymi zdjęciami. 

Autobus pełen turystów przemierza przepiękną krainę wśród malowniczo rozsianych jezior, łąk i lasów. Zasłony w oknach są opuszczone. Mija kolejny rok podróży."


Aby w nadchodzącym 2014 roku nie zabrakło u Was pięknych krajobrazów - odsłoń okno, rozejrzyj się dookoła!

5 komentarzy :

 1. Mam nadzieję,że Nowy Rok przyniesie nam i wam wiele ciekawych podróży,mniejszych i dalszych,ważne żeby z szeroko otwartymi oczami :)
  Piękny tekst ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo. Tobie też wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

   Usuń
 2. Ewuniu, Tobie i Twoim najbliższym życzę cudownego i pełnego pięknych przeżyć roku, ja wiem, że Ty nie zasłaniasz okna i będę wyczekiwać na Twoje fotograficzne relacje z podróży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kinga, nie zasłaniam bo stale podziwiam Twoje piękne obrazy. Szczęśliwego Nowego Roku!

   Usuń
 3. Ewa nie uwierzysz, ale dziś właśnie "odsłaniałam okna", co prawda nie było za nimi Toskanii, ale też nieźle ;-)
  Wszystkiego Najlepszego raz jeszcze.

  OdpowiedzUsuń